Gürültü Bariyer Sistemleri, 1978 yılında Türkiye’de Korkuluk Sistemleri üzerine kendi pazarını oluşturmuş, bu pazara özgün ürünler kazandırmış, Türkiye’de ve dünyada yaptığı köprü ve yol koruma sistemlerine dair projeleriyle öncü olmuştur.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan Gürültü Bariyer Sistemleri, çelik ve makine sektöründe Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle oluşturduğu modern üretim tesis ve standartlarına sahiptir. Ülkemizin 10’dan fazla ülkeye ürün ihraç eden bir TÜRKİYE markasıdır.

Gürültü Bariyer Sistemleri Sektörün öncü kuruluşudur. Deneyimli çalışanları ile kurumsal yönetime sahip Gürültü Bariyer Sistemleri ‘nin başarısı, yatırıma ihtiyaç duyulan ürünlerde yaptığı girişimlere ve diğer üretici firmalarıyla rekabet ederek dünya ölçeğinde bir firma olma çabasındadır.

Gürültü Bariyer Sistemleri, müşterilerine ürettiği çözümlerle projelerindeki katma değeri arttırmaktadır. Ana faaliyeti olan korkuluk sistemleri konusunda teknolojiyi doğru kullanarak, özellik ve kapasitelerde yenilikler geliştirmekte, üretmekte, bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarına satmakta ve satış sonrası hizmet organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Korkuluk ve bariyer sistemleri üreticisi olan Gürültü Bariyeri Sistemleri, birleştirici ve insan odaklı tavrıyla başarısını sürekli kılarak daima milli ekonomiye olan katkılarını arttıracaktır.

Misyon

Makina ve çelik sektörü ile ilgili kaliteli, güvenilir, uygun ürün ve hizmet verme amacı ile üretim anlayışını sürekli geliştiren bir yapıya sahip olmak. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşteri memnuniyetini en üst seviyede koruyarak sektörde aranan kuruluşlar arasındaki yerini muhafaza etmek.

Vizyon

Yeniliklere açık, güvenilir ve her konuda öncü yaklaşımlarla, müşterilerine her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti veren, yeni ürünlerin geliştirilmesi için çaba gösteren, çalışanları ile birlikte topluma faydalı bir büyüme yapısına sahiptir.

Değerlerimiz

  • Kalite ve güvenirlik odaklı çalışma anlayışı,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Çalışanların kişisel gelişimini teşvik ve destek olma,
  • Şirket içi ve şirket dışı iletişim kalitesi,
  • Yüksek ahlâk değerlerinin korunması,
  • Ekip çalışması.